BLOGI I E-GAZETY

Tworzymy skuteczne Blogi i e-Gazety – Na Lata.

Tworząc blogi i e-gazety kierujemy się wyuczonymi technikami oraz zasadami, które w połączeniu z naszą wyobraźnią i pasją pozwalają nam budować skuteczne blogi i e-gazety na lata. U nas nie zamówisz bloga czy e-gazety opartej na gotowym motywie, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i przygotowujemy cały layout od początku. Dzięki temu każdy wykonany przez nas blog czy e-gazeta jest unikalna i w pełni funkcjonalna. Możemy ją dowolnie rozbudować poprzez dodanie chociażby strony internetowej lub sklepu. Należy pamiętać, że dobrze zrobiony blog lub e-gazeta jest wyznacznikiem pierwszych pozytywnych odczuć klienta związanych z Twoją działalnością w Internecie. Dlaczego pierwszych? Ponieważ wystarczy kilka pierwszych sekund, aby odbiorca Twojego portalu stwierdził czy chce go dalej przeglądać – czy opuścić. Raz utracony odbiorca z reguły już nie wróci na nasz portal, a skoro jeden klient wyszedł to możemy być pewni, że zrobiło to zdecydowanie więcej osób.

Czym przejawia się ta skuteczność?

Dlaczego czytelnik powraca do wyszukiwarki i zaczyna omijać naszego bloga lub e-gazetę? Jest wiele przyczyn. Przykładowo – wiele osób jest w stanie poświęcić trochę czasu i kierując się poradnikami samemu zbudować swój portal z gotowych szablonów. Później okazuje się, że klienci albo nie trafią na takiego bloga czy e-gazetę wcale, albo szybko ją opuszczają. Dlaczego? Otóż aby zatrzymać czytelnika – na etapie produkcji należy być jak czytelnik, oceniać jak czytelnik i przeglądać portal jak czytelnik. Tylko wtedy – dodatkowo posiadając swoje zaplecze, wiedzę oraz doświadczenie – jesteśmy w stanie zrobić produkt pod potencjalnych czytelników a nie dla nas samych – jak dzieje się to w wyżej omawianym przypadku. To właśnie to w połączeniu z wieloma innymi zabiegami pozwala nam tworzyć skuteczne blogi i e-gazety na lata.

Zobacz, co dostajesz decydując się na współpracę

Nie wiesz jak zacząć tworzenie bloga lub e-gazety?

Z Twojego punktu widzenia – to banalnie proste.

Istnieje 5 kroków po Twojej stronie, które zapewnią Tobie skutecznego bloga lub e-gazetę.
Resztą zajmiemy się my!

Poznaj proces powstawania bloga / e-gazety

Może się wydawać, że proces powstawania bloga / e-gazety jest skomplikowany i trwa bardzo długo. Spora część osób z tego powodu nie decyduje się na podjęcie decyzji o własnym portalu i tym samym traci codziennie potencjalnych klientów. Prawda jest taka, że cały proces można opisać w 10 krokach – a z tego tylko 5 kroków należy do Ciebie. 

Klient
1
Klient

Formularz kontaktowy

Klient wypełnia formularz zgłoszeniowy a następnie nam go przesyła - na jego podstawie będziemy w stanie wycenić wstępnie projekt oraz przygotować ofertę.

My
2
My

Przygotowanie oferty

Odbieramy przesłany formularz i po dokładnym zapoznaniu się odsyłamy przygotowaną ofertę.

Klient
3
Klient

Podpisanie umowy, zaliczka

Gdy klient zechce podjąć z nami współpracę - przesyłamy do podpisania umowę oraz oczekujemy na wpłatę zaliczki. W tym samym momencie prosimy o dostarczenie nam potrzebnych informacji/plików (np. logo firmy, dane kontaktowe itd.).

My
4
My

Przygotowanie projektu

Po otrzymaniu zaliczki niezwłocznie przystępujemy do stworzenia projektu szablonu. Gdy wstępna propozycja będzie gotowa, przesyłamy link do wglądu i oczekujemy na uwagi zwrotne.

Klient
5
Klient

Spisanie poprawek

Klient spisuje wszelkie poprawki jakie mają być wprowadzone w projekcie. Prosimy o szczególną uwagę w tym kroku.

My
6
My

Wprowadzenie poprawek

Dostosujemy layout strony pod przesłane nam wytyczne. Następnie przekazujemy klientowi do ponownego sprawdzenia.

Klient
7
Klient

Weryfikacja, poprawki kosmetyczne

Na tym etapie klient weryfikuje szczegółowo bloga/e-gazetę oraz przekazuje nam ostatnie poprawki kosmetyczne do wprowadzenia - (np. finalna zmiana koloru czcionek, zmiana zdjęcia itp.). 

MY
8
MY

Przygotowanie witryny do oddania

Wprowadzamy ostatnie poprawki kosmetyczne, dodajemy ostatnie treści, zajmujemy się opisem SEO oraz optymalizujemy całą stronę wraz ze zdjęciami. Jednym zdaniem - dopinamy całość na ostatni guzik. Na potwierdzenie sprawności- strona przechodzi szczegółową kontrolę techniczną - a gdy wszystko się zgadza, przesyłamy prośbę o dokonanie drugiej wpłaty.

Klient
9
Klient

Dokonanie płatności

Jest to już ostatni etap dla klienta - dokonanie płatności za drugą ratę oraz przekazanie nam danych dostępowych do hostingu na którym mamy zainstalować stronę. 

My
10
My

Instalacja strony internetowej

Po otrzymaniu wpłaty przystępujemy do instalacji bloga/e-gazety na wskazanym przez klienta hostingu/serwerze oraz weryfikujemy poprawność działania witryny.