SKLEPY INTERNETOWE

Tworzymy skuteczne Sklepy Internetowe – Na Lata.

Tworząc sklepy www kierujemy się wyuczonymi technikami oraz zasadami, które w połączeniu z naszą wyobraźnią i pasją pozwalają nam budować skuteczne sklepy internetowe na lata. U nas nie zamówisz sklepu opartego na gotowym motywie, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i przygotowujemy cały layout od początku. Dzięki temu każdy wykonany przez nas sklep internetowa jest unikalny i w pełni funkcjonalny. Możemy go dowolnie rozbudować poprzez dodanie chociażby strona internetowej lub bloga. Należy pamiętać, że dobrze zrobiony sklep internetowy jest wyznacznikiem pierwszych pozytywnych odczuć klienta związanych z Twoją firmą w Internecie. Dlaczego pierwszych? Ponieważ wystarczy kilka pierwszych sekund, aby odbiorca Twojego sklepu www stwierdził czy chce go dalej przeglądać – czy opuścić. Raz utracony odbiorca z reguły już nie wróci na nasz sklep, a skoro jeden klient wyszedł to możemy być pewni, że zrobiło to zdecydowanie więcej osób.

Czym przejawia się ta skuteczność?

Dlaczego czytelnik powraca do wyszukiwarki i zaczyna omijać nasza sklep? Jest wiele przyczyn. Przykładowo – wiele osób jest w stanie poświęcić trochę czasu i kierując się poradnikami samemu zbudować sklep z gotowych szablonów. Później okazuje się, że klienci albo nie trafią na taki sklep wcale, albo szybko go opuszczają. Dlaczego? Otóż aby zatrzymać klienta – na etapie produkcji należy być jak klient, oceniać jak klient i przeglądać sklep jako klient. Tylko wtedy – dodatkowo posiadając swoje zaplecze, wiedzę oraz doświadczenie – jesteśmy w stanie zrobić produkt pod potencjalnych klientów a nie dla nas samych – jak dzieje się to w wyżej omawianym przypadku. To właśnie to w połączeniu z wieloma innymi zabiegami pozwala nam tworzyć skuteczne sklepy internetowe na lata.

Zobacz, co dostajesz decydując się na współpracę

Nie wiesz jak zacząć tworzenie sklepu internetowego?

Z Twojego punktu widzenia – to banalnie proste.

Istnieje 5 kroków po Twojej stronie, które zapewnią Tobie skuteczny sklep internetowy.
Resztą zajmiemy się my!

Poznaj proces powstawania Sklepu Internetowego

Może się wydawać, że proces powstawania sklepu internetowego jest skomplikowany i trwa bardzo długo. Spora część osób z tego powodu nie decyduje się na podjęcie decyzji o własnym e-sklepie i tym samym traci codziennie potencjalnych klientów. Prawda jest taka, że cały proces można opisać w 10 krokach – a z tego tylko 5 kroków należy do Ciebie. 

Klient
1
Klient

Formularz kontaktowy

Klient wypełnia dokładnie formularz zgłoszeniowy a następnie nam go przesyła - na jego podstawie będziemy w stanie wstępnie wycenić stronę oraz przygotować ofertę.

My
2
My

Przygotowanie oferty

Odbieramy przesłany formularz oraz dokładnie się z nim zapoznajemy. Na jego podstawie przechodzimy do wstępnej wyceny a następnie przesyłamy ofertę.

Klient
3
Klient

Podpisanie umowy, zaliczka

Gdy klient zdecyduje się na naszą ofertę przesyłamy do podpisania i zeskanowania umowę oraz oczekujemy na wpłacenie zaliczki na nasze konto. Na tym etapie potrzebujemy również aby klient przesłał nam wszelkie potrzebne nam pliki (np. logo strony, zdjęcia produktów itp.)

My
4
My

Przygotowanie projektu

Po otrzymaniu zaliczki niezwłocznie przystępujemy do stworzenia projektu szablonu - na podstawie danych przesłanych w formularzu. Gdy wstępna propozycja będzie gotowa, przesyłamy adres do wglądu.
Klient
5
Klient

Spisanie poprawek

Klient po zapoznaniu się z propozycją zawiera wszelkie poprawki jakie mają być zawarte w projekcie. W kolejnym etapie wprowadzamy jedynie zmiany kosmetyczne, dlatego tak ważne jest, by wszelkie sprawy związane z układem strony zawrzeć w na tym etapie.

My
6
My

Wprowadzenie poprawek

Po otrzymaniu zwrotnej wiadomości przystępujemy do wprowadzenia poprawek. Dostosowujemy cały szablon do wytycznych od klienta. Następnie przekazujemy raz jeszcze do sprawdzenia.

Klient
7
Klient

Weryfikacja, poprawki kosmetyczne

Na tym etapie klient weryfikuje szczegółowo stronę oraz przekazuje nam ostatnie poprawki kosmetyczne do wprowadzenia - (np. finalna zmiana koloru czcionek, zmiana zdjęcia itp.). 

MY
8
MY

Przygotowanie witryny do oddania

Wprowadzamy ostatnie poprawki kosmetyczne, dodajemy ostatnie treści, zajmujemy się opisem SEO oraz optymalizujemy całą stronę internetową wraz ze zdjęciami. Jednym zdaniem - dopinamy całość na ostatni guzik. Na potwierdzenie sprawności- strona przechodzi szczegółową kontrolę techniczną - a gdy wszystko się zgadza, przesyłamy prośbę o dokonanie drugiej wpłaty.

Klient
9
Klient

Dokonanie płatności

Jest to już ostatni etap dla klienta - dokonanie płatności za drugą ratę oraz przekazanie nam danych dostępowych do hostingu na którym mamy zainstalować sklep. 

My
10
My

Instalacja sklepu internetowego

Po otrzymaniu wpłaty przystępujemy do instalacji sklepu na wskazanym przez klienta hostingu/serwerze oraz weryfikujemy poprawność działania witryny.